Wielkość liter

3 czerwca 2010 r. - Uroczystość Bożego Ciała
  • Nabożeństwo Czerwcowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 7:00 i po Mszy wieczornej, natomiast w niedziele i święta - o godz. 17:30. Przy Krzyżu Jubileuszowym o godz. 20:30 Nabożeństwo poprowadzą Członkowie Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusowego.

  • Dzisiaj, 3. VI. - Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele: godz. 6:30, 8:00 i 9:30 - potem bierzemy udział w procesji Bożego Ciała, by swoją obecnością zamanifestować wiarę w obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17:30. Dziś procesji nie będzie, ale przez całą oktawę Bożego Ciała uczestniczymy w procesji po Nieszporach, podobnie w najbliższą niedzielę. Uroczystości Bożego Ciała zakończymy w następny czwartek procesją z czterema ołtarzami oraz błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianuszków. Dzisiaj za udział w uroczystym śpiewie „Przed tak wielkim Sakramentem” można uzyskać odpust zupełny.

  • W najbliższą niedzielę obchodzimy Dzień Dziękczynienia za Wolność. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Wilanowie. Członkom Rycerstwa Niepokalanej dziękujemy za pomoc w zbiórce. Będziemy również przeżywali uroczystości beatyfikacyjne Ks. Jerzego Popiełuszki. Przypomnijmy, że Msza św. transmitowana przez TV z Warszawy nie spełni obowiązku uczestniczenia we Mszy niedzielnej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.