Wielkość liter

9 maja 2010 r. - 6 Niedziela Wielkanocna
  • Firma medyczna MEDICOLUX zaprasza na wtorek o godz. 11:00, do Oratorium pod kościołem, na prelekcję dotyczącą rehabilitacji kręgosłupa i stawów oraz leczenia chorób układu krążenia. Kartki reklamowe wyłożone zostały pod chórem na stoliku.
  • W środę po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie Majowym spotkanie formacyjne Parafialnego Oddziału Caritas.

  • Za tydzień w niedzielę jest Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przed tą Uroczystością przeżywamy Dni Modlitw o dobre urodzaje. Natomiast w najbliższy piątek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha świętego. Nowennę połączymy z majowym nabożeństwem. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny.

  • W przyszłą niedzielę powitamy w naszej Wspólnocie młodzież z Ugandy - Afryka, z misji, którą prowadzą Księża Salezjanie. Przed kościołem młodzież ta będzie zbierała ofiary na potrzeby afrykańskiej Wspólnoty.

  • W dniach 1 - 2 lipca 2010 r. odbędzie się Pielgrzymka Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów na Jasną Górę. Pielgrzymka połączona jest z sympozjum nt. „Jedność z Bogiem drogą do jedności z człowiekiem”. Szczegółowy program na plakatach.

  • Przygotowujemy się już do beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Jest propozycja, by w każdy II tydzień miesiąca rozważać homilie papieskie z poszczególnych pielgrzymek do Polski. Włączmy się w ten rodzaj przygotowania, by przybliżyć sobie nauczanie papieskie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.