Wielkość liter

25 kwietnia 2010 r. - 4 Niedziela Wielkanocna
  • Dziś, w naszej Wspólnocie witamy kaznodzieję śpiewającego Ks. Stefana Ceberka, który po Mszy św. o godz. 12:30 poprowadzi koncert ewangelizacyjny - na koncert zapraszamy także dzieci i młodzież.

  • Dziś uroczystą procesją z Relikwiami św. Wojciecha przeżyjemy zakończenie uroczystości odpustowych. Mszę św. o godz. 18:00 odprawi Ks. Arcybiskup Stanisław Szymecki.

  • W sobotę rozpoczynamy Nabożeństwo Majowe i będziemy odprawiali w dni powszednie po Mszy św. o godz. 7:00 i po Mszy o godz. 18:00, zaś w niedziele i święta przed Mszą wieczorną o godz. 17:30. Przy Krzyżu Jubileuszowym gromadzimy się na 20 minut przed godz. 21:00 a Nabożeństwem pokierują członkowie Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej. Na to nabożeństwo w plenerze, pod Jubileuszowym Krzyżem zapraszamy także naszą młodzież.

  • W pierwszą sobotę maja nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi połączymy z nabożeństwem majowym. Różaniec Fatimski o godz. 15:00.

  • Serdecznie zapraszamy wiernych do wspólnego dziękczynienia za 31 lat biskupiej posługi J. E. Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego, która wypada w czwartek, 29. IV.

  • W sobotę, 1 maja z Katedry Białostockiej wyrusza o godz. 7:30, Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Zakończenie Pielgrzymki w Krypnie Mszą św. o godz. 18:00. Pielgrzymka majowa ze względu na męski charakter, co roku dla wielu jest pięknym i niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy na wspólne wędrowanie każdego, kto chce choć na chwilę oderwać się od codziennych zajęć, aby znaleźć czas na skupienie i modlitwę. Zapisy organizowane są na trasie Pielgrzymki, istnieje możliwość zapisania się na autokar powrotny.

  • Przeżywamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, w związku z tym, Grono Przyjaciół Seminarium Duchownego zaprasza każdego dnia w tym tygodniu na Różaniec o godz. 17:15 w intencji powołań.

  • W przyszłą niedzielę na boisku Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku, ul. Kościelna 3, odbędą się Zawody sportowe dla dzieci niepełnosprawnych w godzinach 13:30 - 17:00. Ten Zespół Szkół ogłasza również nabór do klas I Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.