Wielkość liter

4 kwietnia 2010 r. - Niedziela Wielkanocna
  • Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
  • Składamy najlepsze życzenia świąteczne. Przeżywając kolejny raz tajemnicę Krzyża, Męki, śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa przyjmijmy dar Bożego Życia, Eucharystii, dar Kapłaństwa. Niech świętowanie uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego będzie też dobrym odpoczynkiem.
  • Składamy słowa uznania za postawę w czasie Wielkopostnych Rekolekcji oraz w Triduum Sacrum i w dni świąteczne. Wytrwajmy w dobrym.
  • Życzenia świąteczne w tym roku Księżom i wszystkim parafianom przesłali: Władze Wojewódzkie z Wojewodą Podlaskim p. Maciejem Żywno i Marszałkiem p. Jarosławem Dworzańskim, radni województwa, władze miejskie z p. Prezydentem miasta, Tadeuszem Truskolaskim wraz z Radnymi, Senatorowie RP i posłowie na Sejm RP, a Także Dyrektorzy i Prezesi różnych Instytucji, Klubów i Stowarzyszeń Katolickich.
  • Odwołaliśmy dzisiaj Msze św. o godz. 8.00 i 19.15. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny, odwołujemy Mszę św. o godz. 19:15. Taca jutro jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Formacji Laikatu w Białymstoku. Przed kościołem do puszek wolontariusze Caritasu zbierają ofiary na Caritas archidiecezjalną.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.