Wielkość liter

7 lutego 2010 r. - 5 Niedziela zwykła
 • Dziś po Mszy św. o godz. 12:30 zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie ze znanymi z naszego regionu sportowcami: Mistrzem świata w Kick Boxingu - Grzegorzem Kiełpińskim oraz Mistrzem Polski w Boksie Tajskim - Bartoszem Botwina. Spotkanie organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Stowarzyszenie Sport Gwarancją Sukcesu. Spotkanie odbędzie się w Oratorium. Celem spotkanie jest zachęta do uprawiania sportu. Zapraszamy na godz. 13:30.
 • Czwartek, 11.II. - światowy Dzień Chorych, Sługa Boży Jan Paweł II ustanawiając ten Dzień w 1992 r powiedział: „Coroczny obchód tego Dnia ma uwrażliwić Lud Boży na konieczność zapewnienia lepszej opieki chorym”. Specjalną Mszę św. dla chorych wraz z namaszczeniem Olejem świętym odprawimy w czasie Rekolekcji Wielkopostnych.

 • W sobotę, 13. II. - mija 38 rocznica śmierci Pierwszego Rektora naszego kościoła śp. Ks. kanonika Antoniego Zalewskiego. Polecamy pamięci modlitewnej zmarłego oraz sprawy naszej parafii i naszego kościoła.

 • Dziś, nie będzie katechez dla kl. I Gimnazjalnych z racji ferii zimowych, kończymy również Nauki Przedślubne, następne będą w kwietniu.

 • Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej zaprasza na Spotkania Małżeńskie, które są rekolekcjami weekendowymi i są przeznaczone dla małżonków pragnących pogłębić więź małżeńską, uczyć się dialogu małżeńskiego i próbować rozwiązać kryzysy swego związku. Spotkanie najbliższe odbędzie się w dniach 19 - 21 luty br. w Hodyszewie. Więcej informacji na plakatach i w internecie http://www.spotkaniamalzenskie.pl/

 • Ukazał się kolejny numer gazetki parafialnej Bóg Wśród Nas. To już pół roku jak Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wznowiło wydawanie tego miesięcznika. Ciekawe są artykuły w gazetce, ale tym razem na skutek awarii sprzętu, nakład jest niewielki. W przyszłą niedzielę będzie bez ograniczeń - zapraszamy do lektury.

 • Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii składane w kancelarii, w czasie Kolędy lub na Konto bankowe parafii. Wydatki są ogromne, np. za ogrzewanie w styczniu zapłaciliśmy podwojoną cenę - prawie 10 000 zł.

 • W przyszłą niedzielę będziemy gościli przedstawiciela Episkopatu Białorusi, Ks. Michała ćwieczkowskiego, który wygłosi kazanie i przed kościołem do puszki będzie prosił o wsparcie dla tamtejszego kościoła katolickiego.

 • Ciąg dalszy Odwiedzin Duszpasterskich:

 • Poniedziałek - ul. Chrobrego 6 A, 8 i 10 m 1 - 35.

 • Wtorek - ul. Chrobrego 10 /dokończenie/, 12 i 12 A

 • środa - ul. Chrobrego 14, 16 i 18 m 1 - 25

 • Czwartek - ul. Chrobrego 18 / dokończenie/ i 20

 • Piątek - ul. Słonimska 32 i 50 oraz Skorupska 50.

 • W ten sposób szczęśliwie zakończymy w tym roku Kolędę.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.