Wielkość liter

17 stycznia 2010 r. - 2 Niedziela zwykła
 • Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończymy 25. I. - w święto Nawrócenia św. Pawła.

 • Kontynuujemy Konferencje Przedślubne dla narzeczonych. Zapraszamy młodzież do Oratorium w niedzielę, na godz. 16.30.

 • Dziś i w każdą III Niedzielę miesiąca Msza św. w intencji małżeństw dotkniętych niepłodnością w Starym kościele Farnym o godz. 17:00

 • Przed 13 laty, dnia 25.01. sprowadziliśmy z Gniezna do Białegostoku Relikwie św. Wojciecha, Patrona Polski. Relikwie są przechowywane w naszym kościele, z tego powodu nasz kościół zyskał rangę Sanktuarium. Zapraszamy, zwłaszcza mężczyzn, do Bractwa św. Wojciecha - jako Stróżów Relikwii.

 • W przyszłą niedzielę oraz w uroczystość Matki Boskiej Gromnicznej będzie można nabyć świece gromniczne, w cenie 5 zł za parę - dochód na potrzeby parafii.

 • Nie w ostatnią, ale w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dzieci z klas II - przygotowanie do I - Komunii. Spotkanie odbędzie się po mszy św. o godz. 12:30.

 • Caritas Archidiecezji Białostockiej prosi wiernych o przekazywanie 1% z podatku dochodowego na rzecz Caritas Potrzebującym. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki z numerami konta oraz informacją. Przypomnijmy, że aż 6% z podatku dochodowego również można przekazać na konto parafii z dopiskiem: na cele kultu religijnego. Zachęcamy do zrozumienia potrzeb finansowych tak naszej Parafii jak i Caritasu. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary przed kościołem na pomoc pokrzywdzonym na Haiti.

 • Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii, składane indywidualnie w kancelarii, w czasie kolędy, jak również na konto Parafii.

 • Dynamis - jednostka organizacyjna Archidiecezji Białostockiej zaprasza osoby pracujące, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, do udziału w bezpłatnych szkoleniach o tematyce budowlanej i księgowej. Zapisy do 22. I. br. w siedzibie Biura Projektu, ul. Warszawska 50. /obok naszego kościoła/.

 • Czytajmy prasę katolicką. W ostatnim numerze Niedzieli jest wkładka o Cudach Eucharystycznych na świecie, także o zdarzeniu w Sokółce.

 • Porządek odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu:

- poniedziałek - ul. św. Wojciecha 4, 6 i 8 m 1 - 30.

- wtorek - ul. św. Wojciecha 8 m 31 - 60, 10 i 12.

- środa - ul. św. Wojciecha 16 i 18.

- czwartek - ul. Skorupska 28, 28/1, 30/1 i 34.

- piątek - ul. Skorupska 22, 30, 32 i 32/1.

- sobota, od godz. 9.00 ul. Wiktorii i Piasta.

- poniedziałek za tydzień - ul. Skorupska 24, Piasta 13, Staszica 19 i Mieszka I 2/1.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.