Wielkość liter

33-DNIOWE REKOLEKCJE Z MARYJĄ

Będzie to 33-dniowy okres ćwiczeń duchowych stworzonych na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort (1673-1716).

 

 

Ćwiczenia duchowe mają przygotować nas do Aktu Konsekracji – Ofiarowania się Jezusowi przez ręce Maryi. Jest to najwyższa forma oddania się Panu Jezusowi.

Uwieńczeniem tych 33-dniowych ćwiczeń będzie uroczysta Msza Święta w dniu 08 grudnia 2017 i oficjalne złożenie Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję.

 1. Uczestnik rekolekcji jest zobowiązany do codziennego, samodzielnego odprawiania programu ćwiczeń duchowych. Program ćwiczeń jest do pobrania (TUTAJ). Na każdy dzień przeznaczone są rozważania, modlitwy, pieśni i Słowo Boże. Jest to książka Ks. Fryderyka Wilhelma Fabera „33-dniowy okres ćwiczeń duchowych do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję”, na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort”

2. Prosimy aby każdy uczestnik rekolekcji zaopatrzył się w książkę Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort „Traktat o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” i ją przeczytał. Książkę można również pobrać (TUTAJ).

3. Zachęcamy także do zapoznania się z broszurką Ks. Piątkowskiego – „ABC Osobistego Oddania się Maryi”, którą można pobrać (TUTAJ)

 

Ks. Karol Piniewski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.