Wielkość liter

22 listopada 2009 r. - Uroczystość Chrystusa Króla - 34 Niedziela Zwykła
  • Dzisiaj za pobożne odmówienie „Aktu Poświęcenia Najświętrzamu Sercu Pana Jezusa” można uzyskać odpust zupełny. W naszym kościele „Akt” ten będzie odmówiony po Mszy św. o godz. 11.00, po tej Mszy św. odprawimy ostatnią w tym roku Procesję Eucharystyczną. Zapraszamy również dziś na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17:30.

  • Archidiecezjalny Ośrodek Duchowej Adopcji zaprasza wiernych, zaangażowanych w obronę życia, do kościoła Najświętszego Serca Jezusowego w Białymstoku (ul. Traugutta) na Mszę św. o godz. 18:00 dnia 25. XI., czyli w najbliższą środę.

  • W Roku Kapłańskim redakcja Miłujcie się proponuje Apostolat Margaretka, który powinien być podjęty przez grupę 7 osób, z których każda zobowiązuje się na całe życie, aby jednego dnia w tygodniu ofiarować za kapłana modlitwę oraz wszystkie swe cierpienia, a także 1 raz w tygodniu, godzinę adoracji Najświętszego Sakramentu. Przypomnijmy, że w każdy piątek w naszym kościele od godz. 17:00 - 18:00 trwa w ciszy adoracja Najśw. Sakramentu. Zgłoszenia prosimy kierować do Biura Radia Maryja.

  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Jest to czas radosnego przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia. Mszę św. „Roratnią” będziemy odprawiali każdego dnia o godz. 7.00 rano.

  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe dla Nauczycieli. Początek o godz. 18:00 w Sanktuarium Bł. Bolesławy Lament, ul. Stołeczna 5. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Henryk Ciereszko.

  • Rekolekcje Parafialne rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu.

  • Dzieci z II klas wraz z Rodzicami, w ramach przygotowania się do Pierwszej Komunii św., spotkają się dziś po Mszy św. o godz. 12:30.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.