Wielkość liter

8 listopada 2009 - 32 Niedziela Zwykła
  • Dziś przed kościołem do puszek zbieramy ofiary na Pomoc Kościołom Prześladowanym.

  • Wczoraj, 7 listopada, rozpoczęliśmy Nowennę Opieki NMP Matki Miłosierdzia. Przez 9 kolejnych dni w Katedrze o godz. 18:00 na wspólną modlitwę przed Obrazem Matki Bożej Miłosierdzia gromadzą się wierni z poszczególnych parafii Archidiecezji. Nasza parafia została zaproszona na 14 listopada, tj. najbliższą sobotę.

  • Dziś, po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, zaś o godz. 9:30 spotkanie młodzieży gimnazjalnej z klas II, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

  • W najbliższą środę, 11 listopada, obchodzimy święto Odzyskania Niepodległości. W naszych modlitwach powierzamy Bogu naszą Ojczyznę, pamiętając również o poległych w obronie Jej wolności. Na Mszy św. o godz. 18.00 śpiewać będzie chór Uniwersytetu w Białymstoku pod dyrekcją p. prof. Edwarda Kulikowskiego. Po Mszy św. odbędzie się w kościele, z okazji 91 - rocznicy odzyskania Niepodległości, tradycyjny koncert pieśni patriotycznych. Zapraszamy!

  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy naszej Parafii zaprasza na środę, 11. XI. - na Marsz Niepodległości, który rozpocznie się wykładem w Oratorium o godz. 17:00 na temat: „ Niepodległość Polski”, o godz. 17:30 przemarsz na Cmentarz Wojskowy. Dziś przed kościołem i przed wymarszem, dnia 11. XI. - młodzież będzie sprzedawała flagi narodowe. W dniu święta okna i balkony dekorujemy flagami.

  • W środę po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne wolontariuszy CARITASU.

  • W sobotę, 14. XI. - nasza Parafia została zaproszona do Katedry, na godz. 18:00, do udziału w Nowennie Opieki Matki Miłosierdzia. Wychodzimy zwartą grupą o godz. 17:30 ze znakiem parafii. Prosimy Bractwo św. Wojciecha i młodzież z KSM-u o zaopiekowanie się Znakiem.

  • Przypomnijmy, że do końca listopada jest jeszcze możliwość bezpłatnego szczepienia od grypy w Centrum Medycznym Damiana - ul. Komisji Edukacji Narodowej 50/4.

  • W zakrystii można nabyć za 5 zł. piękny Kalendarz 2010 rok wydany przez alumnów naszego Seminarium Duchownego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.