Wielkość liter

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Kim jesteśmy?


Powstaliśmy pod koniec czerwca 2009 roku. Nie jesteśmy po prostu kolejną organizacją religijną, która skupia się jedynie na duchowym samodoskonaleniu i modlitwach. Powstaliśmy po to by działać!

Wiem, że wielu z Was reaguje na stwierdzenie "katolickie" z pewnym niesmakiem, bo pełni jesteśmy przeświadczenia, że jeśli coś jest "katolickie" to od razu trąci trochę „paździerzem”. Bo katolicy powinni siedzieć za kościelnym murem i roztrząsać losy bohaterów Pisma świętego razem z księżmi, a dookoła, poza tą enklawą, powinno się toczyć prawdziwe życie: praca, uczucia, porażki, polityka, sukcesy, miłość... itp. Jednak Kościół ma swoje miejsce w społeczeństwie i to miejsce wcale nie przeszkadza mu działać, oczywiście - zgodnie z własną etyką i moralnością.

Nasze cele


Chcielibyśmy zrzeszać wszystkich tych młodych ludzi, którzy są chętni do pracy na rzecz lepszej rzeczywistości. Chcielibyśmy dać możliwość rozwoju i dobrego spędzenia wolnego czasu. Wiemy, że tkwi w Was wielki potencjał, o czym już nie raz się przekonaliśmy.

Aby przekonać Was nie będziemy podawali przykładów podjętych już działań, by nie zabrzmiało to próżnie, a oprócz tego - by nie brzmiało to śmiesznie - gdyż istniejemy dopiero cztery miesiące i nasz dorobek nie jest jeszcze powalający. Mamy jednak mnóstwo planów, a wiemy, że często wystarczy po prostu ochota i trochę zaangażowania.

Działaj z nami!


Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi, w przedziale wiekowym od 13 do 30 lat, chętnych wykorzystać swoje talenty dla dobra Wspólnoty, oraz gotowych poznawać nowe aspekty życia duchowego i społecznego.

Kontakt:


Wszystkich zainteresowanych i chętnych do pomocy prosimy o kontakt przez nasz adres mailowy, gg lub telefon.

Nasz e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

GG: 6000729, obecnie  Kliknij i porozmawiaj z nami przez Gadu-Gadu

tel.: 667 962 070

Więcej można się dowiedzieć wchodząc na ksm.wojciech.bialystok.pl (póki co – blog, ale to powinno się zmienić w najbliższym czasie).

 
© 2017
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.