Wielkość liter

Schola dziecięca i młodzieżowa

Od wielu lat przy naszej parafii istnieje i działa schola dziecięca i młodzieżowa. Trudu prowadzenia obu schol podjęła się Agnieszka Panas. Opiekunem scholi są ks. Karol Piniewski oraz Agnieszka Panas.

Schola dziecięca rozwija się i czeka na każdego, kto skończył 8 lat, lubi śpiewać, jest ciekawy jak to wszystko działa i chciałby spróbować swoich sił przy mikrofonie. Wszystkich chętnych, zainteresowanych, ciekawych zapraszamy do nas.

Schola młodzieżowa, poprzez śpiew i muzykę chce zachęcać do aktywnego uczestniczenia we Mszy św. zarówno młodzież jak i tych, którzy duchem zawsze pozostaną młodzi.


Porozmawiaj, posłuchaj, przyjdź!

Koncert kolędowy 2011 - fotorelacja [kliknij, aby przejść do galerii]

Możesz nas posłuchać w Internecie [kliknij aby przejść do nagrań]

Natomiast tutaj znajdziesz forum naszej scholi: http://www.scholisko.fora.pl/

Zapraszamy do słuchania i dyskusji!

Informacje praktyczne

Schola dziecięca ma spotkania we wtorki o godz. 17.30 w oratorium pod kościołem. Spotykamy się na próbach, które poza przygotowaniem repertuaru są również okazją do tego, by pobyć razem, bawić się, modlić wspólnie, uczyć się życia w grupie.

Schola nie jest grupą zamkniętą; każdy, kto chce, może zgłosić się na przesłuchanie i stać się jednym z nas. Próby scholi młodzieżowej odbywają się w niedziele o 8.40. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w niedzielnych Mszach św. i włączania się do naszej wspólnej, nieustannie brzmiącej pieśni Bożej chwały.

Schola śpiewa w każdą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.30. Dodatkowo wzbogaca oprawą muzyczną i śpiewem młodzieżowe nabożeństwa: majowe, październikowe, adwentowe i wielkopostne.

fot. Bartosz Bielenia

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.