Wielkość liter

25 października 2009 - 30 Niedziela Zwykła
  • Dziś, 25.10.2009 dziękujemy Bogu za Konsekrację naszego kościoła dokonaną przez Księdza Arcybiskupa Wojciecha Ziembę w 2004 r. Także dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 w ramach przygotowań do I - Komunii odbędzie się spotkanie dzieci klas II wraz z rodzicami.

  • Kończymy miesiąc październik, dziękujemy wszystkim, którzy w tym miesiącu modlili się na Różańcu w kościele, czy gdziekolwiek indziej.

  • Niedziela, 1. XI. - Uroczystość Wszystkich świętych, odwołujemy Mszę św. o godz. 19:15. Po Mszy św. o godz. 18:00 odprawimy Nieszpory Żałobne i Procesję wewnątrz kościoła, połączoną z Wypominkami.

  • Taca w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na potrzeby Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego.

  • W poniedziałek, 2. XI. - Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek nabożeństw świąteczny: Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 16:30. Po tej Mszy odprawimy Różaniec połączony z Wypominkami a potem następna Msza św. w intencji zmarłych odczytanych w Wypominkach. Podobne nabożeństwa będą we wtorek, środę i najbliższy czwartek.

  • W Dniu Zadusznym można uzyskać Odpust zupełny za nawiedzenie kościoła i odmówienie: Ojcze nasz... i Wierzę w Boga... modlitwę tę ofiarując w intencjach Ojca świętego. Oczywiście konieczny jest stan Łaski Uświęcającej. Również za nawiedzenie Cmentarza Grzebalnego w dniach 1 - 8 listopada, można uzyskać odpust zupełny. Odpust cząstkowy zaś uzyskuje się za odwiedzenie Cmentarza Grzebalnego przez cały rok. Przyjmujemy jeszcze na Wypominki, dziś w zakrystii a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

  • Jutro, 26.X. Archidiecezjalny Ośrodek Duchowej Adopcji zaprasza Obrońców Życia do kościoła NMPP. Matki Kościoła, przy ul. Pogodnej, na Mszę św. o godz. 18:00.

  • Również jutro Odnowa w Duchu świętym i Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej zapraszają na spektakl pt. "Tajemnica Eucharystii", który odbędzie się w kościele św. Rocha o godz. 17:00.

 
« poprzedni artykuł
© 2023
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.