Wielkość liter

16 stycznia 2011 r. - 2 Niedziela Zwykła
 • Przed dwoma laty zbierali my przed kościołem ofiary na operację chłopca z porażeniem mózgowym. Dziś chłopiec już chodzi o kulach, ale potrzebne są jeszcze dalsze operacje. Dziś matka chłopca będzie stała z puszką przed kościołem. Oczywiście rodzina za każdą ofiarę składa serdeczne Bóg zapłać.
 • Rodzina Radia Maryja zaprasza do kościoła dziś na godz. 17:15, będzie odmawiany Różaniec w intencji: O dobre przygotowanie się do beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II.

 • Dziś, po Mszy w. o godz. 8:00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. Natomiast po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie Rodziców z dziećmi z klas I - przygotowanie I - Komunijne.

 • Dziś także w kościele św. Rocha zostanie odsłonięta Memorialna Tablica ofiar Tragedii Smoleńskiej z 10. IV. 2010 r. o godz. 12:30.

 • Absolwenci K.U.L. spotykają się dziś w kaplicy seminaryjnej na Mszy św. o godz. 15:00. Natomiast grupa Abraham i Sara - Białystok wszystkich, którzy pragną się modlić w intencji poczęcia upragnionego dziecka zaprasza do Starego Kościoła Farnego na godz. 17:00.

 • We wtorek, 18. 01. - rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 • Kontynuujemy Nauki Przedślubne. Zapraszamy młodzież do Oratorium na godz. 16:30.

 • Dnia 25. 01.- mija 11 rocznica sprowadzenia Relikwii św. WOJCIECHA do naszego miasta. Najpierw Relikwie były przechowywane w Katedrze. Dnia 5. IV. uroczyście zostały przeniesione do naszego kościoła i dlatego kościół nasz zyskał rangę Sanktuarium św. Wojciecha. Wówczas powstało Bractwo św. Wojciecha, jako stróże Relikwii. Zapraszamy mężczyzn do powiększenia szeregów Bractwa. Przypomnijmy, że w każdy poniedziałek o godz. 18:00 jest Msza św. połączona z nabożeństwem do św. Wojciecha. Do świętego piszemy listy z prośbą lub podziękowania za różne łaski. Kartki ułatwiające pisanie listów można znaleźć na stoliku, pod chórem.

 • Dalszy ciąg odwiedzin duszpasterskich:

 • Jutro - ul. Skorupska 28, 28/1, 30/1 i 34.

 • wtorek - ul. Skorupska 22, 24, 30, 32, 32/1, oraz Piasta 13 i ul. Staszica 19.

 • środa - ul. Modlińska 3, 5, 6, 8, 8 B, 8 C, 9, 10, 11 i 12, oraz Pałacowa 1, Stary Rynek 2, Skorupska 50 i nowe bloki przy ul. Bukowskiego i Warszawskiej.

 • czwartek - ul. Mieszka I 2/1 oraz ul. Słonimska 32 i 50.

 • piątek - ul. Chrobrego 1, 1 B, 1 C, 1 E i 1 F.

 • sobota - od godz. 9:00 - ul. Staszica, Chopina i Koszykowa.

 • /Za tydzień w poniedziałek ciąg dalszy ul. Chrobrego/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.