Wielkość liter

9 stycznia 2011 r. - I Niedziela Zwykła - święto Chrztu Pańskiego
  • Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, dziękujmy Bogu za łaskę naszego chrztu w Imię Trójcy Przenajświętszej i że jesteśmy Dziećmi Boga. Zobowiązaliśmy się żyć w łasce Bożej, jako Rodzina Boża w świecie. W tym miejscu gratulujemy postawy w okresie poświątecznym i zachęcamy w dalszym ciągu do częstego przystępowania do Komunii św.

  • Dziś, po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej,  zaś po Mszy św. o 12:30 - młodzież nasza i dzieci przedstawią Jasełka w Oratorium, zapraszamy, zwłaszcza dzieci !

  • Dziś również rozpoczynamy Konferencje Przedślubne dla narzeczonych o godz. 16:30 w Oratorium.

  • Jutro, jest spotkanie z Radiem Maryja i TV Trwam w Łapach. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę. Bliższe informacje w Biurze.

  • Od jutra rozpoczynamy Katechezy w grupach dla młodzieży gimnazjalnej, klas III, przygotowującej się do Bierzmowania. Prosimy Rodziców o pomoc i dopilnowanie tego obowiązku.

  • Również od jutra przy naszym kościele będzie trwał Kurs ALFA - przeznaczony jest dla ludzi niewierzących, wątpiących i zagubionych. Zainteresowanych zapraszamy do Oratorium w każdy poniedziałek, od jutra poczynając, na godz. 18:45.

  • Wyrażamy słowa uznania i dziękujemy Wam Drodzy za dobre przygotowanie do Kolędy. Jest dobrze przygotowany stół nakryty białym obrusem z wodą świeconą, krzyżykiem i świecami oraz całe rodziny czekają na spotkanie Kapłana. Dziękujemy również za ofiary na potrzeby parafii, składane: na Konto Parafii, indywidualnie w kancelarii lub w czasie Kolędy. Bóg zapłać !

  • Porządek odwiedzin kolędowych w najbliższym tygodniu:

- poniedziałek - ul. Branickiego 25 A, 27 A i 29 A oraz ul. Orzeszkowej 21 i 36 i ul. Piastowska 9.

- wtorek - ul. Warszawska 75 i 77 oraz ul. św. Wojciecha 2 m 1 - 30

- środa - ul. św. Wojciecha 2 /cd./ oraz 4 i 6

- czwartek - ul. św. Wojciecha 8, 10 i 12 m 1 - 30

- piątek - ul. św. Wojciecha 12 /cd./ 16 i 18

- sobota /od godz. 9:00/ - ul. Wiktorii, Poprzeczna i Gliniana.

- za tydzień w poniedziałek - ul. Skorupska

  • Mieszkańców nowych bloków przy ul. Warszawskiej i Bukowskiego prosimy o zgłaszanie mieszkań telefoniczne lub osobiście do kancelarii. Razem z Kolędą przy ul. Modlińskiej, poświęcimy Wasze mieszkania.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.