Wielkość liter

19 września 2010 r. - 25 Niedziela zwykła
 • Dzisiaj: światowy Dzień środków Przekazu - umiejmy odróżniać prawdę od fałszu, który często w środkach jest pomieszany. Dziś przed kościołem do puszek zbieramy ofiary na wsparcie KUL i Centrum Formacji Laikatu w Białymstoku.

 • Przypomnijmy jeszcze raz, że decyzją Arcybiskupa Metropolity Białostockiego, Sakramenty święte: I - Komunia i Bierzmowanie, powinny być przyjmowane w swojej parafii. Także winna być zorganizowana dodatkowa katecheza przy parafii, / poza katechezą szkolną/. Do I - Komunii przygotowujemy dzieci z klas I i II - niezależnie od szkoły gdzie się uczą. Dzieci klas I spotkają się w III niedzielę a klasy II w 2 - niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:30. Także do sakramentu Bierzmowania przygotowujemy młodzież gimnazjalną z klas I, II i III - niezależnie do którego Gimnazjum ta młodzież uczęszcza. Dziś spotkanie klas III Gimnazjum po Mszy św. o godz. 9:30. W październiku zaś rozpoczniemy spotkania z młodzieżą gimnazjalną klas I i II.

 • Dziś, 19. IX. w Katedrze Białostockiej Msza św. o godz. 11:00 dla pracowników Służb Celnych, Finansowych i Skarbowych.

 • Czwartek, Czciciele Miłosierdzia Bożego zapraszają do kościoła na Różaniec o godz. 17:15

 • Archidiecezjalny Ośrodek Duchowej Adopcji zaprasza w sobotę, 25. IX.- do parafii w Juchnowcu na godz. 19:00 - tj. 6 spotkanie tych, którzy podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

 • Nasza parafianka Magdalena Warzecha w sobotę, 25. IX. o godz. 18:00 występuje jako znana już piosenkarka w sali Opery i Filharmonii Białostockiej. Bilety w Kinie Forum.

 • W przyszłą niedzielę odbędzie się Pielgrzymka małżeństw na Jasną Górę pod hasłem: „Polska odnawia małżeńskie śluby”- zapraszamy małżeństwa na godz. 12:30 by w naszej parafii również odnowić przysięgę małżeńską.

 • Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30 zapraszamy kandydatów do scholi młodzieżowej.

 • Państwo Tomczakowie serdecznie dziękują za ofiary jakie złożyliście w ubiegłą niedzielę na operację ich córki. Zebrano: 7 491,12 zł 1,62 USD i 4 EUR. Bóg zapłać za Waszą wielką ofiarność.

 • Kółka Żywego Różańca, w sobotę, 2. X. organizują Pielgrzymkę do Różanegostoku. Zapisy w Biurze Radia Maryja. Koszt = 20 zł.

 • Ostatnio odeszli od nas do PANA:

+ Paulina Konopka - lat 81 - ul. Chrobrego 20

+ Sabina Michalczuk - lat 60 - ul. Piastowska 3

+ Stanisław Sasin - lat 71 - ul. Branickiego 29

+ Zofia Tołłoczko - lat 81 - ul. Chrobrego 5 B

+ Magdalena Bielawska - lat 33 - ul. Chrobrego 3 A

+ Bronisława Furmankiewicz - lat 80 - ul. Chrobrego 10

+ Robert Jasiński - lat 37 - ul. Warszawska 76

+ Iwona Jasińska - lat 30 - ul. Warszawska 76

+ Krzysztof Rybin - lat 40 - ul. Chrobrego 5 D

+ Stefan Józefowski - lat 86 - ul. św. Wojciecha 2

+ Ks. Eugeniusz Bida - lat 80 - ul. Warszawska 67 /nabożeństwo pogrzebowe jutro o godz. 11:00 w naszym kościele/

Wieczny Odpoczynek racz IM dać Panie...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.