Wielkość liter

8 sierpnia 2010 r. - 19 Niedziela zwykła
  • Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na pomnik w Suchowoli dla bł. Ks. Jerzego Popiełuszko.

  • W przyszłą niedzielę, 15.VIII. - Urocz. Wniebowzięcia NMP. Plony z naszych działek a więc: owoce, kwiaty i warzywa poświęcimy na Mszy św. o godz. 18:00. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszek na katolickie Radio Diecezjalne - Radio VOX FM Białystok. Prosimy członków Kółek Żywego Różańca i Rodzinę Radia Maryja, o pomoc w zbiórce.

  • Wojewoda Podlaski, w związku z uroczystościami święta Wojska Polskiego, dnia 15 sierpnia, zaprasza najpierw o godz. 9:00 do modlitwy w cerkwi pw. św. Mikołaja przy ul. Lipowej, a następnie do Bazyliki Archikatedralnej, w której zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11:00, po skończonej Mszy św. dalsze uroczystości świeckie pod pomnikiem Marszałka Piłsudskiego.

  • Łączymy się w modlitwie z Pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Każdego dnia o godz. 17:15 zapraszamy do kościoła na modlitwę różańcową do dnia 12 sierpnia.

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej, w ramach projektu „Szansa na sukces” zaprasza bezrobotnych mężczyzn z Białegostoku i okolic do udziału w bezpłatnych szkoleniach zawodowych z zakresu prac hydraulicznych, elektrycznych i prac wykończeniowych. Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie się do biura projektu, które mieści się na plebanii kościoła św. Rocha w Białymstoku, codziennie od godz. 9:00 - 15:00. /Wejście od salonu sukien ślubnych/.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.