Wielkość liter

1 sierpnia 2010 r. - 18 Niedziela zwykła
 • Dziś, I Niedziela sierpnia. Po mszy św. zostajemy na krótką adorację Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL oraz Centrum Formacji Laikatu w Białymstoku.

 • Po Mszy św. o godz. 11:00 procesja Eucharystyczna dookoła kościoła. Po procesji konferencja dla Kółek Żywego Różańca w Oratorium.

 • Łączymy się duchowo z Pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Złota Grupa każdego dnia modli się w kościele na Różańcu od godz. 17:15.

 • W parafii św. Jadwigi Królowej w Białymstoku, do 6. VIII. odbywają się zapisy na XVIII Ekumeniczną Pieszą Pielgrzymkę z Białegostoku przez Grodno do Wilna. Pielgrzymka wyrusza 16 sierpnia z Białostockiej Katedry

 • Składamy uznanie i gratulacje dla Waszej hojności: na zakup środków transportu dla misjonarzy zebraliśmy 2 900 zł.

 • Studium Teologii w Białymstoku, które mieści się obok naszego kościoła, ul. Warszawska 50, ogłasza nabór kandydatów na rok akademicki 2010/2011 w dniach 1 sierpnia do 18 września. Bliższe informacje w gablocie, w przedsionku kościoła.

 • W Kalendarzu Liturgicznym w piątek wypada święto Przemienienia Pańskiego. W naszym kościele są tylko Msze św. o godz. 6:30 i 7:00 oraz wieczorem o godz. 18:00.

 • W tygodniu:

 • I - czwartek - modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne,
 • I - piątek - nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 7:00 i 18:00 zaś Godzina Miłosierdzia o 15:00.
 • I - sobota - Msze św. do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7:00. Różaniec Fatimski, godz. 15:00.
 • W naszej Archidiecezji jest prowadzona zbiórka funduszy na budowę pomnika ku czci bł. Jerzego Popiełuszko, który ma stanąć w Suchowoli, rodzinnej parafii. Nasza Wspólnota włączy się do tej akcji i w przyszłą niedzielę przed kościołem zbierzemy ofiary do puszek. Za pomoc w zbiórce dziękujemy członkom Kółek Żywego Różańca. Pomnik ma stanąć do 10.X. - tego dnia odbędzie się uroczyste wprowadzenie Relikwi bł. Ks. Jerzego do kościoła w Suchowoli.

 • Ostatnio odeszli od nas do Pana:

 + Roman Matyszewski, lat 58 - ul. Chrobrego 5 A

 + Bohdan Babul, lat 66 - ul. Branickiego 25

 + Włodzimierz Ciereszko, lat 97 - ul. Chrobrego 18

 + Anna Ciosek lat, 87 - ul. św. Wojciecha 2

 + Róża Taudul, lat 76 - ul. Piastowska 7

 + Tadeusz Kurcwald, lat 79 - ul. św. Wojciecha 8

 + Jarosław Supranowicz, lat 35 - ul. Chrobrego 14

 Wieczny Odpoczynek racz IM dać Panie…

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.