Wielkość liter

25 lipca 2010 r. - 17 Niedziela zwykła
  • Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na pomoc polskim Misjonarzom w zakupie środków transportu. Prosimy zwłaszcza kierowców o symboliczny grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr. Dziś po Mszy św. o godz. 12:30 i 18:00 poświęcimy różnego typu pojazdy.

  • W piątek, 30 lipca, o godz. 6:00 wyruszy z Katedry XXIII Piesza Pielgrzymka z Białegostoku na Jasną Górę. Łączmy się z Pielgrzymami w modlitwie, Ci, którzy zgłosili się do uczestnictwa w Złotej Grupie zapraszają do kościoła każdego dnia, aż do 12 sierpnia, o godz. 17:15 do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji pielgrzymów z wyjątkiem sobót, gdyż są śluby. Do Złotej Grupy można zapisać się jeszcze do czwartku.

  • Jutro jest w liturgii wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny. Pamiętajmy w modlitwach o babciach, dziadkach i osobach starszych.

  • Miesiąc sierpień dla katolików w Polsce jest czasem zdawania egzaminu z dojrzałości chrześcijańskiej. W tym bowiem miesiącu podejmujemy zobowiązania do trzeźwości i abstynencji od napojów alkoholowych. Przez trzeźwość i abstynencję nielicznych, chcemy dążyć do trzeźwości wszystkich.

  • 1. VIII. - 66 rocznica Powstania Warszawskiego. W modlitwach pamiętajmy o tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny. Również w przyszłą niedzielę, - I niedziela sierpnia, po każdej Mszy św. będzie wystawiony Najświętszy Sakrament, krótka adoracja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. o godz. 11:00 Procesja Eucharystyczna dookoła kościoła. Taca w przyszłą niedzielę na KUL i Centrum Formacji Laikatu w Białymstoku.

  • Przy kościele zrobiliśmy 18 miejsc parkingowych, utwardzonych. Dalsze prace musieliśmy przerwać z braku funduszy. Prosimy o hojniejsze ofiary na remonty - mamy wiele długów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.