Wielkość liter

13 czerwca 2010 r. - 11 Niedziela zwykła
  • Dziś o godz. 16:00 przy kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku odbędą się uroczystości dziękczynne za Beatyfikację Ks. Jerzego Popiełuszko.

  • środa, 16. VI. - modlimy się o beatyfikację Sługo Bożego Jana Pawła II.

  • Od dzisiaj do piątku, 18. VI. zachęcamy o włączenie się do Różańcowego Jerycha. W parafii św. Jadwigi w Białymstoku, każdego dnia o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji wynagrodzenia za grzechy w naszych rodzinach i Ojczyźnie, o Polskę według woli Bożej, oraz w związku z zakończeniem Roku Kapłańskiego - za Ojca świętego, Kapłanów, zgromadzenia zakonne i o powołania do życia konsekrowanego.

  • W dniach 25 - 27 czerwca organizowana jest 29 Piesza Pielgrzymka Różanostocka, do Sanktuarium M.B. Grupy Białostockie wyruszają po Mszy św. w Katedrze Białostockiej o godz. 11:30 w piątek, 25 czerwca, kończą w niedzielę, 27. 06. w Sanktuarium, uroczystą Eucharystią o godz. 19:00. Nasza młodzież wędruje w jednej grupie z młodzieżą z par. Ducha świętego. Informacje i zapisy w par. Ducha świętego. wpisowe = 20 zł + na autokar powrotny = 10 zł. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w szczególny sposób zapraszamy młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i jego Matce za ukończony kolejny rok szkolny.

  • Jutro o godz. 18:00 w sanktuarium w świętej Wodzie spotkanie Radia Maryja i TV Trwam.

  • W przyszłą niedzielę w naszym kościele wystąpi z poezją i pieśnią religijną zespół „Ogród Wyobraźni” z Brańska.

  • Również w przyszłą niedzielę, przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszek na potrzeby KUL oraz na Centrum Formacji Laikatu w Białymstoku. Dziękujemy za pomoc w zbiórce dla Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.