Wielkość liter

6 czerwca 2010 r. - 10 Niedziela zwykła
  • Dziś łączymy się z pielgrzymami, którzy w Warszawie uczestniczą w uroczystościach beatyfikacyjnych Ks. Jerzego Popiełuszko. Msza św. o godz. 11:00 transmitowana przez TV nie zadość czyni obecności na Mszy niedzielnej.

  • Dziś obchodzimy Dzień wdzięczności za wolność i przed kościołem zbieramy ofiary na Centrum Opatrzności Bożej w Wilanowie. Tydzień temu na pomoc powodzianom zebraliśmy rekordowo 11 800 zł. Niech dobry Bóg wynagrodzi Waszą ofiarność i dobre serce.

  • Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Każdego dnia po Mszy wieczornej śpiewamy Nieszpory o Najśw. Sakramencie połączone z czerwcowym nabożeństwem i procesją dookoła kościoła. W najbliższy czwartek na zakończenie Oktawy procesja do czterech Ołtarzy, poświęcenie wianuszków i błogosławieństwo dzieci. Dziś nabożeństwo czerwcowe po Nieszporach a potem procesja.

  • W dniach 25 - 27 czerwca organizowana jest 30 Piesza Pielgrzymka Różanostocka, do Sanktuarium Matki Boskiej. Grupy Białostockie wyruszają po Mszy św. w Katedrze Białostockiej o godz. 11:30 w piątek, 25 czerwca, kończą w niedzielę, 27.06. w Sanktuarium uroczystą Eucharystią o godz. 19:00.

  • Technikum Zawodowe przy ul. Pogodnej w Białymstoku prowadzi nabór do jedynej klasy o kierunku: Urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne a także o specjalności Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych. Po ukończeniu zawodówki można kontynuować naukę w bezpłatnym dziennym Technikum uzupełniającym.

  •  Odeszli od nas do Pana Boga:

+ Romuald Jankowski - lat 68 - ul. Piastowska 3

+ Sylwester Rediński - lat 61 - ul. Chrobrego 5 H

+ Halina Parasiak - lat 91 - ul. Piastowska 7

+ Romualda Nurzyńska - lat 77 - ul. Chrobrego 10

+ Lucjan Stasiewicz - lat 65 - ul. Skorupska 18

+ Jerzy Ledowicki - lat 75 - ul. Koszykowa 22

+ Jan Matys - lat 76 - ul. Chrobrego 5 B

+ Stanisław Romatowski - lat 71 - ul. św. Wojciecha 16

+ Zdzisław Borowiec - lat 77 - ul. Mieszka I 2/1

+ Helena Dzienis - lat 87 - ul. świętojańska 4

+ Bronisława Popławska - lat 86 - ul. Chrobrego 18

+ Czesława Karczewska - lat 88 - ul. Piastowska 9 / pogrzeb jutro/

Wieczny Odpoczynek racz Im dać Panie...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.