Wielkość liter

Rewolucja roku 1917 - wyjście piekła na ziemię

   Czterysta lat po rewolucji Lutra; dwieście lat po powstaniu masonerii, wybuchła najstraszliwsza rewolucja w dziejach ludzkości - rewolucja komunistyczna. U jej podstaw - jak zresztą u podstaw każdej rewolucji - legło kłamstwo, a właściwie stek wielkich kłamstw. Rewolucji miał jakoby dokonać uciśniony lud pracujący. W rzeczywistości  to krwawe i niszczycielskie wydarzenie zostało zainicjowane przez wyszkoloną grupę ekstremistów - nazywających siebie kłamliwie "bolszewikami" - czyli "większościowcami" (choć w rzeczywistości stanowili oni mniejszość). Dofinansowywani przez rząd niemiecki i bankierów żydowskich bolszewicy, rozpalili piekło na ziemi. Kłamali, że uczynili to dla pokoju, w rzeczywistości pchnęli Rosję w otchłań wyjątkowo krwawej wojny domowej. Toczyli również wojnę z Polska, którą chcieli pozbawić świeżo odzyskanej niepodległości. Kłamali, że dla dobra ludu - wtrącili go w jeszcze większą nędzę i niewolę, niż za caratu. Rozpętali terror - trwający przez kilkadziesiąt lat. Jego ofiarą padły dziesiątki milionów ludzi. Komunistyczni rewolucjoniści uderzyli w religię.  Zniszczyli i zdewastowali tysiące - nieraz bezcennych architektonicznie - cerkwi, klasztorów i kościołów.

Czytaj całość
 
Przekleństwo rewolucji

   1517 - pierwsza rewolucja w Europie zwana do dziś "reformacją". Zainicjował ją niemiecki mnich Marcin Luter. Ten kłamca i manipulator nie chciał żadnej reformy Kościoła (którego całym sercem nienawidził), on niszczył Kościół totalnie: gospodarczo, społecznie, politycznie i - przede wszystkim - teologicznie.  Odrzucił władzę papieża, sakramenty święte (poza chrztem), zwierzchność nad swoimi "kościołami" przekazywał władcom świeckim. Luterańscy bluźniercy profanowali kościoły, niszczyli posągi i obrazy świętych zaś Najświętszy Sakrament rzucali do zwierzętom do żarcia (tak!). Heretycy rabowali majątki kościelne.

 

Czytaj całość
 
Obłuda czy obłęd? A może obłędna obłuda?

  Dnia 19 października straszliwe wydarzenie dokonało się w Warszawie. Podpalił się człowiek - podpalił się w proteście przeciwko obecnie rządzącym. W liście (a nawet w dwóch listach - bo tyle ujawniono do momentu pisania niniejszego tekstu) napisał, że protestuje przeciwko rzekomemu niszczeniu podstaw państwa polskiego. Protestował biedaczysko przeciw niby łamaniu konstytucji, rzekomemu niszczeniu jakoby niezależnego sądownictwa, dewastowaniu szkolnictwa (he, he, niby ono jest takie dobre) i w ogóle - kontra dewastacji demokracji tudzież praworządności.

Czytaj całość
 
Co i kogo denerwuje, a nawet wściekłość powoduje?

   7 października, Roku Pańskiego 2017-go ponad milion Polaków udało się na granice swojej Ojczyzny, aby modlić się za nią, a  także w  intencji innych oraz prosić o pokój.  Jeden  Bóg tylko wie, ilu naszych rodaków modliło się tego dnia na różańcu w kościołach, kaplicach i w domach.  

7 października to święto Matki Bożej Różańcowej -  pierwotnie ustanowione jako święto Matki Bożej Zwycięskiej.  Dlaczego akurat ten dzień?

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
© 2019
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.