Wielkość liter

Wydarzenia
Projekcja filmu "Krzyż"

14 Września 2011 roku, w święto Podwyższenia Krzyża św. -  w naszym kościele odbyłą się projekcja filmu Jerzego Rojeckiego "Krzyż".

 
Dni Adoracji Najświętszego Sakramentu

W dniach 11.IX - 13.IX.w naszym kościele miały miejsce Dni Adoracji Najświętszego Sakramentu czyli tzw 40-godzinne Nabożeństwo.

 
Zmiana organizacji parkingu przy kościele

Od dnia 29 lipca 2011 roku zmienia się organizacja parkingu przy naszym kościele. Miejsca parkingowe udostępnione są bezpłatnie uczestnikom nabożeństw, interesantom kancelarii oraz klientom SKOK. Pozostałe osoby prosimy o parkowanie poza posesją kościoła.

 

 
Zapraszamy do obejrzenia wystawy w naszym kościele

Przez cały lipiec w naszym kościele otwarta jest wystawa poświęcona Bł. Ks. Jerzemu Popiełuszce. Zapraszamy!

 
Chór "Jutrzenka" z Łotwy gościł w naszym kościele

W środę, 27 lipca 2011 r., w naszym kościele razem z wiernymi modlił się Chór "Jutrzenka" z Łotwy. Żeński chór "Jutrzenka", działający przy rezekneńskim Oddziale Związku Polaków na Łotwie, został założony w 2000 r.

Znaczące miejsce w repertuarze chóru zajmuje pieśń religijna, jak również polskie utwory klasyczne, pieśni nowoczesnych kompozytorów polskich oraz polskie piosenki ludowe. Chór regularnie uczestniczy w przeglądach muzycznych, licznych uroczystościach i akademiach tematycznych. Chór koncertował już za granicą: w Polsce, Estonii, Włoszech, Niemczech, Austrii i Czechach.

Dyrygentem jest pani Irena Iwanowa, koncertmistrzem pani Natalia Drjagunowa.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 46 z 46
© 2017
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.