Wielkość liter

BÓG WśRÓD NAS - gazetka parafialna

Serdecznie zapraszamy Państwa do czytania naszej gazetki parafialnej. Jest ona kontynuacją dzieła prowadzonego w naszej parafii przez 9 lat (do marca 2002 r.). W roku 2009 na nowo pojawili się wolontariusze, którzy zapragnęli ułatwić dostęp do parafialnych informacji, aktualnych wydarzeń; którzy przybliżają sylwetki ludzi, wspólnoty i podejmowane dzieła.

Kontynuując dzieło naszych poprzedników pozostaliśmy również przy nazwie „Bóg wśród nas”, jednomyślnie uważając, że najpełniej oddaje ona nasz cel: dzielenia się Bożą obecnością wśród nas, w naszej parafii, w Żywym Kościele, a jednocześnie głoszenia Jego chwały, nie naszej.

W każdym numerze - oprócz stałych działów tematycznych, jak np. Poznajemy nasz kościół - zamieszczane są artykuły dotyczące tematów aktualnych, ważnych wydarzeń w regionie i kraju itp. Dlatego też gorąco zachęcamy do włączenia się w dzieło parafialnej gazetki. Prosimy o pisanie do nas zarówno tekstów które możemy opublikować jak też uwag i propozycji zmian. Prosimy o pamięć w modlitwie, szczególnie w intencji wytrwałości i tego, aby gazetka „Bóg wśród nas” była wiernych oddaniem tego, co przestawia w swojej nazwie.

Zespół Redakcyjny

KSM przy Parafii świętego Wojciecha BM w Białymstoku

 
Pobierz i poczytaj

Klikając w poniższe linki możeż pobrać i poczytać archiwalne numery gazetki "Bóg wśród nas". Aktualny numer znajdziesz zawsze w naszym kościele.

Gazetka opublikowana jest w formacie PDF.

Jeżeli masz problem z otwarciem pliku - pobierz i zainstaluj w swoim komputerze darmowe oprogramowanie Adobe Reader (kliknij tutaj aby pobrać oprogramowanie).

 
© 2024
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.